Είναι μια κυκλική προπόνηση χωρισμένη σε σταθμούς , στην όποια μπορούν να περιλαμβάνονται αερόβιες και αναερόβιες ασκήσεις, γυμνάζοντας όλο το μυικό σου σύστημα! Αποτελεί μια από τους μεθόδους που βάζει φωτιά στο μεταβολισμό.
Στο GymBox υπάρχουν εγκαταστάσεις που μας προφυλάσσουν από οποιαδήποτε καιρική συνθήκη για μια ασφαλή προπόνηση.
"Ο χώρος είναι φοβερός , δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από ένα κλασικό γυμναστήριο . Όσο για την Δήμητρα είναι από τους top personal trainers στην πόλη , με πολλές γνώσεις σε θέματα αποκατάστασης και σε ότι έχει να κάνει με τη σωστή εκγύμναση όλων των ηλικιών ❤️"
"Τέλειο μέρος και είναι αυτό που έλειπε ακριβώς από την πόλη Λάρισα. Ακόμα πιο τέλεια είναι η personal trainer Δήμητρα Ασαλουμιδου,με άριστο επίπεδο γνώσεων, εκπληκτικό χαρακτήρα και με πολλή όρεξη για τη δουλειά της!"
"Το gymbox experience δεν είναι απλά ένα γυμναστήριο, είναι ένας χώρος μοναδικός στο είδος του. Δεν υπάρχει καλύτερη ατμόσφαιρα, από τα πρώτα λεπτά νιώθεις οικεία, σαν να είσαι χρόνια εκεί με ευχάριστα άτομα. Θες να πηγαίνεις γυμναστήριο ακόμα κι αν δεν είσαι στις καλύτερες σου μέρες. Όσο για την Δήμητρα ο,τι και να πω, θα είναι πολύ λίγο."
"Υπέροχος χώρος κι ένα πλήρως εξοπλισμένο γυμναστήριο που θα σε κάνει ν' αγαπήσεις την γυμναστική.Η Δήμητρα με τις γνώσεις της εστιάζει ακριβώς στις ανάγκες του καθενός.Ειδική σε θέματα αποκατάστασης και ενδυνάμωσης κατάφερε μετά από ένα δύσκολο χειρουργείο και στα δύο πόδια να με επαναφέρει στην αρχική αθλητική μου κατάσταση σε σύντομο χρονικό διάστημα .Τη συστήνω ανεπιφύλακτα."
"Ένας ξεχωριστός υπαίθριος χώρος γυμναστικης στη Λαρισα από την καλύτερη γυμνάστρια!!!"
Gymbox experience